Děkujeme za Vaši pomoc
Děkujeme za Vaši pomoc
Fond Sidus, o.p.s., Primátorská 40, 180 00, Praha 8

projekty pro nemocné děti

Vašík

Vašík

finanční dar na úhradu léčebného pobytu
scan0003.jpg
faktura za Vašíkův pobyt
faktura za Vašíkův pobyt
Darovací sml.

Darovací sml.

Vašík

Vašík je téměř tříletý chlapec s cystickou fibrózou, jehož maminka má trvalé postižení po autonehodě. Vašíka a jeho starší sestru vychovává sama. Diagnóza cystické fibrózy byla u Vašíka stanovena, když mu byly 4 měsíce. Od té doby péče o Vašíka spočívá v každodenní náročné léčbě, která zahrnuje zejména pravidelné inhalace s dechovou rehabilitací, prováděné 3x za den a  podávání vysokokalorické diety.

V průběhu posledního roku měl Vašík opakované záněty průdušek a málo přibýval na váze. Z tohoto důvodu mu byl na specializovaném pracovišti pro léčbu cystické fibrózy ve FN Motol doporučen lázeňský pobyt. Finanční situace rodiny neumožňovala pobyt chlapce v léčebně i s maminkou. Maminka sama ale začala zvažovat, zda má vůbec Vašíka samotného do léčebny poslat, obávala se že Vašík bude v léčebně plakat a pobyt pro něj bude těžký. Proto lékařka z ambulance FN Motol požádala Fond Sidus o dar k úhradě nákladů spojených s pobytem Vašíka a jeho maminky v léčebně.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
■ Fond Sidus, o.p.s., Primátorská 40, Praha 8, 180 00 ■ tel. Praha: 283 843 140, 739 658 822 ■ fax.: 283 842 439 ■ email: sidus@fondsidus.cz ■
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one