Děkujeme za Vaši pomoc
Děkujeme za Vaši pomoc
Fond Sidus, o.p.s., Primátorská 40, 180 00, Praha 8

projekty pro nemocné děti

Vítejte na stránkách Fondu Sidus!

S námi pomáháte druhým...

Vážení učitelé, milí žáci a studenti,

dovolujeme si Vás i letos požádat o účast na dobročinném projektu, jehož cílem je opět získání finančních prostředků na pomoc při léčbě vážně nemocných dětí v ČR.

Každý účastník, který se rozhodne pomoci, získá prima věc dle svého výběru. Výše jednoho příspěvku je 35 Kč a u pracovního sešitu POZNÁVÁČEK a publikace MOJHE MALÁ ZOO 39 Kč.
Na výše uvedeném videu se můžete seznámit s průběhem hry Moje malá ZOO. V ukázce uvidíte paní učitelku a děti ze ZŠ Slovenská v Praze.
Dobročinná akce na ZŠ a MŠ Kozmice pro Fond Sidus
Dobrý den, v neděli konečně u nás proběhla akce k získání peněz pro Váš fond. Vše jsme zajistili tak, že děti naší malé školy - Základní škola Kozmice (1.-5. třída) vyráběly od ledna výrobky na velikonoční výstavu. Ta proběhla v neděli a pondělí 24. - 25. 3. v naší škole. Peníze, které jsme získali za dobrovolné vstupné, byly předem určeny pro tuto sbírku. Za ně děti získaly „placky". O všem byla veřejnost informována předem - na webových stránkách obce a školy, místním rozhlasem a rodiče prostřednictvím dětí. Ve vestibulu školy jsme měli nachystaný panel s prezentací Fondu.

 Akce byla velmi úspěšná a tím, že si děti na příspěvek samy vydělaly, byla i výchovná.

Fotografie z této akce najdete na webových stránkách naší školy v sekci „fotogalerie"

Ve školce jsme dali k dispozici Poznáváčky - ještě čekáme na odezvu.  Peníze Vám potom zašleme dohromady (škola i školka)poštou.

Hezký den - D. Herudková, řed. školy
Pro organizátory sbírky na školách: Návod na realizaci projektu
Prosíme individuální dárce, aby nás kontaktovali emailem na prikryl@fondsidus.cz (nebo sidus@fondsidus.cz) nebo telefonicky (+420 608 058 528). Děkujeme
VIDEO: Jana Slováčková a Jana Bernášková v TV Barrandov
7.4.2012 odvysílala TV Barrandov pořad Máme dítě. S moderátorkou Lejlou Abbasovou si povídala naše patronka Jana Bernášková a vedoucí pražské kanceláře Fondu Sidus Jana Slováčková.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
■ Fond Sidus, o.p.s., Primátorská 40, Praha 8, 180 00 ■ tel. Praha: 283 843 140, 739 658 822 ■ fax.: 283 842 439 ■ email: sidus@fondsidus.cz ■
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one